O nas

„Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć o tym jak żyć, co robić i jak w ogóle być nauczyłem się w przedszkolu.“

("Wszystkiego, co naprawdę powinienem wiedzieć nauczyłem się w przedszkolu. Niezwykłe przemyślenia o zwykłych sprawach", Robert Fulghum)

Powyższy cytat innymi słowami powtarza starą prawdę, mówiącą że właściwe wychowanie i nauka w przedszkolu odgrywają istotną rolę w życiu człowieka. My w naszym przedzkolu świetnie sobie to uzmysławiamy. Zanim otworzyliśmy drzwi przedszkola dla dzieci, stworzyliśmy im wspaniale środowisko do zabawy, w którym każde dziecko pod okiem doświadczonych przedszkolanek od razu poczuje się świetnie. Każdy dzień upływa u nas zgodnie ze stałym rozkładem zajęć. Ruch, odpoczynek, nauka, zabawa, to z jednej strony powtarzanie schematu, a z drugiej strony zawsze coś innego. Również dzięki temu możemy zagwarantować, że każda chwila spędzona w naszym przedszkolu będzie dla dzieci wyjątkowa.

Nasze Przedszkole oferuje fachową opiekę zapewniającą dzieciom pełny i harmonijny rozwój poprzez:

- zajęcia z rytmiki

- zabawę z językiem angielskim

- zajęcia logopedyczne

- naukę odczytywania metodą Ireny Majchrzak

- religię

- naukę dobrych manier

- zajęcia plastyczne

- zajęcia gimnastyczne

- wspólną zabawę z najbliższym środowiskiem dziecka

- atrakcyjne wycieczki krajoznawcze i spacery

Jeśli chcielibyście mieć pewność, że dziecko wkroczy do wielkiego świata, do realnego życia dobrze przygotowane i z właściwymi nawykami, to powierzcie je naszej opiece.

Jeśli chcielibyście Państwo poradzić się lub o coś nas zapytać, to prosimy skontaktować się z nami..