Z okazji Dni Susza nasze przedszkolaki w strojach żabek wystąpiły na dużej scenie przed publicznością. Zaprezentowały program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie: Ewelinę Zakrzewską i Dominikę Szymańską. Dzieci zebrały gromkie brawa.

Z okazji dnia dziecka nasi milusińscy spędzili czas przy pizzy. Był czas na żarty, rozmowy i zabawę.

23 maja uczciliśmy wspólnie dzień mamy oraz taty. Dzieci przygotowały specjalne przedstawienie dla swoich rodziców w ogrodzie przedszkolnym. Maluchy przebrały się za żabki i recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki.

2 maja obchodziliśmy święto flagi państwowej. Przedszkolaki spotkali się z harcerzami. Harcmistrz 17 Suskiej Drużyny Harcerskiej Anna Smolarska opowiedziała dzieciom historię flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz jej barw. Otrzymaliśmy flagę w prezencie. Dziękujemy!

1 maja wzięliśmy udział w Festynie Rodzinnym, który odbył się przy kościele parafialnym św. Rozalii w Suszu. Nasze przedszkolaki brały udział w licznych grach, konkursach i zabawach, do któryh chętnie włączali się pozostali uczestnicy.

Dziań Małego Plastyka to okazja do zaprezentowania talentów naszych milusińskich. Dzieci malują, rysują, wykonują różne prace plastyczne i techniczne. Jesteśmy dumni z umiejętności naszych dzieci.